Kontaktujte nás
+420 604 102 856

Profesionální Detailer

Profesionální Detailer – exkluzivní, prestižní výrobky dle nejvyšších mezinárodních standardů. Tato řada je zaměřena na zkušené Detailéry, jednotlivců i firem z profese auto detailingu. Produkty z profesionální řady, vyžadují odpovídající znalosti, postoje a zkušenosti a to zejména v oblasti pokročilé kosmetiky vozů.

Q-GLYM PREMIUM Q GLASS COATING

jsou povlaky pro dlouhodobou ochranu laku vozu. Japonská preciznost, důraz na detail a použití špičkových technologií umožnilo vytvořit nevšední a neobvyklý ochranný povlak. Prémiový povrch založený na komponentech keramického skla a nanotitanovým křemíkem, chrání lak před škodlivým UV zářením, silnou a agresivní chemií nebo prachem z cesty. Kromě toho, významně vytvrzuje vrchní vrstvu laku, silně snižuje množství vznikajících jemných poškrábání. Q-GLYM Premium Q Glass Coating, poskytne jedinečný vzhled vašeho vozu, zvýrazní hloubku barvy a vytvoří skelný efekt na povrchu laku.

Sada se skládá z:

- základního nátěru - keramické - sklo "Fáze 1" 50 ml

- vrchního nátěru – nanotitanový - křemík "Fáze 2" 50 ml

Kombinace těchto dvou vrstev vytvoříme mimořádně trvalou ochranu laku a jedinečný vzhled.

Prémiový povrch Q- GLYM Premium Q Glass Coating, poskytuje ochranu po dobu nejméně 24 měsíců. Chcete-li zachovat maximální ochranu laku na 2-5 let, doporučuje se jednou ročně navštívit certifikované studio Q-GLYM, kde bude provedeno oživení ochranného povlaku laku.

Tento výrobek je určen pouze pro profesionály a kvalifikované detailéry.

Made in Japan

Q-GLYM PREMIUM Q GLASS COATING EVOLUTION

Jsou povlaky pro dlouhodobou ochranu laku vozu. Nejnovější odhalení japonské technologie. Pro ještě lepší, efektivnější a trvalé zabezpečení povrchu laku, je nová formule Q-GLYM - povlak Evolution. Tento produkt, stejně jako Premium Q Glass Coating chrání autolak před škodlivým UV zářením, silnou a agresivní chemií nebo prachem z cesty. Výrazně vytvrdí vrchní vrstvu laku, silně snižuje množství vznikajících jemných poškrábání. Q-GLYM Evolution, poskytne jedinečný vzhled vašeho vozu, zvýrazní hloubku barvy a vytvoří skelný efekt na povrchu laku.

Evolution produkt je také vylepšen o:

- hydrofobní, samočistící vlastnosti laku. Evolution dodává maximální účinek, má nádherný efekt kapek na laku.

- vizuální efekt finálního lesku laku

Sada se skládá z:

- základního nátěru - keramické - sklo "Fáze Evolution 1" 50 ml

- vrchního nátěru – nanotitanový - křemík "Fáze Evolution 2" 50 ml

Kombinace těchto dvou vrstev vytvoříme mimořádně odolný ochranný nátěr, maximální hydrofobní účinek a jedinečný vzhled.

Povlak Q-GLYM Premium Q Glass Coating Evolution chrání lak po dobu nejméně 36 měsíců. Chcete-li zachovat maximální ochranu laku po dobu 3-6 let, doporučuje se jednou ročně navštívit certifikované studio Q-GLYM, kde bude provedeno oživení ochranného povlaku laku.

Tento výrobek je určen pouze pro profesionály a kvalifikované detailéry.

Made in Japan

Tento web používá soubory cookies potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Tento web používá soubory cookies potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Close