Kontaktujte nás
+420 604 102 856

O Q-Glymu

Pro Q-GLYM není nic nemožné, nemá slabé ani nekvalitní zboží. Značka Q-GLYM byla vytvořena, aby její produkty splňovaly nejvyšší požadavky našich zákazníků. Japonská značka vytvořená profesionály pro profesionály.

Produkty Q-GLYM byly rozděleny do dvou prestižních řad:

Nadšený Detailer – produkty nejvyšší kvality světové třídy se vyznačují snadnou a příjemnou aplikací. Tato produktová řada, jak již název napovídá, je určena pro nadšence, které zajímají témata kosmetiky vozů. Výrobky této série jsou zvoleny tak, že téměř každý může v souladu s vhodnými postupy, rozmazlovat a chránit své auto.

Profesionální Detailer – exkluzivní, prestižní výrobky dle nejvyšších mezinárodních standardů. Tato řada je zaměřena na zkušené Detailéry, jednotlivců i firem z profese auto detailingu. Produkty z profesionální řady, vyžadují odpovídající znalosti, postoje a zkušenosti a to zejména v oblasti pokročilé kosmetiky vozů.

Proč Q-Glym? Protože pro Q-Glym je detail a kvalita to nejdůležitější!

Promo video Q-Glym – Glass Coating

Tento web používá soubory cookies potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Tento web používá soubory cookies potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Close