Kontaktujte nás
+420 604 102 856

Nadšený Detailer

Nadšený Detailer – produkty nejvyšší kvality světové třídy se vyznačují snadnou a příjemnou aplikací. Tato produktová řada, jak již název napovídá, je určena pro nadšence, které zajímají témata kosmetiky vozů. Výrobky této série jsou zvoleny tak, že téměř každý může v souladu s vhodnými postupy, rozmazlovat a chránit své auto

Q-GLYM PREMIUM Q KARNAUBA CARE

Trvalá ochrana laku a mokrý vzhled v jednom balíčku. Vosk a povlak v jednom balíčku. Q- GLYM Karnauba Care Premium kombinuje vysokou odolnost a výjimečnou barevnou podporu. "Fáze 1" první komponent sady poskytuje základ pro uplatnění "Fáze 2". Je také zodpovědný za sklovitý vzhled, vitalitu, odolnost vůči poškrábání a mírně agresivní chemie. "Fáze 2" je prémiový vosk s vysokým obsahem přírodních ingrediencí. Zanechává nádherný lesk, výrazně zvyšuje barvu laku, kterému dává velký důraz a vytváří hydrofobní účinek. Pro zvýšení účinku produktu můžeme vosk vrstvit.
Klíčové vlastnosti Q-GLYM Premium Q Karnauba Car:

- dlouhá životnost stanovena přibližně na 6 měsíců

- významná podpora pro hloubku barvy

- silný zrcadlový povrch

- silné hydrofobní vlastnosti
(pomáhá udržet autolak v perfektním stavu)

Obsah balení:

Fáze 1 - tmel s obsahem SiO2 je zodpovědný za trvanlivost - 100 ml

Fáze 2 - vosk s vysokým obsahem přírodních olejů - 300 g

Pokud jsou Fáze 1,2 odborně aplikovány, životnost je 6 měsíců.

Made in USA

Q-GLYM PREMIUM Q GLASS COATING AIO

Trvalá ochrana laku v jednom kroku. Vybraná směs vytvářející povlak z keramického křemene. Tento produkt je určen pro méně zkušené detailéry, kteří chtějí získat trvalou ochranu laku a zlepšit vizuální vlastnosti vozu. V jednom kroku, lze poměrně snadnou aplikací dosáhnout požadovaného účinku. Q-GLYM AIO je silně hydrofobní a výrazně snižuje usazování nečistot a usnadňuje čištění vozidla. Samočisticí vlastnosti Q-GLYM AIO, způsobují efekt, který už nenechá vaše auto špinavé.
Q-GLYM AIO splňuje následující požadavky:

- trvalou ochranu po dobu 24 měsíců

- jedinečný, skelný a hluboký odstín laku

- ochranu před poškrábáním

- ochranu proti kyselím dešťům,
agresivnější chemii ( 2-11 pH), znečištění provozem

- vysoký hydrofobní účinek - auto se déle a snáze udržuje v čistotě

Velikost nádoby: 50 ml

Výkon jedné láhve: 3-4 středně velké auto nebo SUV 2-2,5.

Made in Japan

Q-GLYM CRYSTAL COAT PRO

Důkladně vyčistí a vytvoří ochranu na skle. Revoluce v oblasti leštění a ochraně skla. Q-Glym Crystal Coat Pro, je sada přípravků pro trvalou ochranu skel a jiných skleněných ploch. Vysoce hydrofobní, extrémně odolný nátěr, vytváří hladký, kluzký a neviditelný film, který snižuje přilnavost ledu, sněhu, hmyzu, ptačího trusu a špíny z ulice, což usnadňuje jízdu v dešti nebo dešti se sněhem. Q-Glym CrystalCoat Pro utěsní povrch skla, který na dlouhou dobu zůstane čistý a čištění je mnohem snadnější. Sada Q-Pro Glym Crystal Coat Pro obsahuje:

"Fáze 1" - inovativní způsob broušení a leštění skla, kterým se zbavíme odolných skvrn od vody, které ulpívají na povrchu.

"Fáze 2" - čistič pro odmašťování a přípravu povrchu pod aplikaci povlaků.

"Fáze 3" - první základní vrstva hydrofobního povlaku pro ochranu skla. Chrání sklo proti lehkým poškrábáním.

"Fáze 4" - druhá top FPS povrchová vrstva poskytuje vysokou vodoodpudivost.

Hlavními výhodami Q-GLYM Crystal Coat Pro:

- extrémně dlouhá životnost výrobku stanovena v délce až 18 měsíců

- silné odpuzování vody, což je patrné při řízení automobilu v dešti i při rychlostech okolo 50 km/h

- snižuje na minimum zachycení nečistot

- vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, chemikáliím a oděru

- výborná viditelnost při jízdě v deštivé noci

Sada obsahuje čtyři ampulky "Fáze 1-4" s kapacitou 100 ml. Souprava je zabalena v úhledném balíčku.

Q-GLYM PREMIUM Q WHELL PROTECTOR

Odolná ochrana ráfků. Moderní keramický povrch odolný vůči vysokým teplotám, které působí na ráfky, součásti motoru nebo např. koncovky výfuků. Ošetřené části povlakem Wheel Protector získávají trvalou ochranu před:

- jízdou po prašných cestách

- poškozením od kovových částic
z brzdových destiček

- agresivní chemií a kyselým deštěm

- drobným oděrkům

Ráfky a koncovky výfuků chráněny Wheel Protector povlakem získají silné hydrofobní vlastnosti. Chráněný povrch se tak snadno nezašpiní a případné mytí, jde mnohem lépe. Životnost povlaku je definována pro 12-24 měsíců.

Kapacita lahvičky: 50 ml (ošetří 3-5 sady kol)

Made in Japan

Q-GYM PREMIUM Q PLASTIC PROTECTOR

Odolná ochrana plastů

Pokrokový křemičitý povlak, určený pro trvalou ochranu plastů. Chrání plasty a pryže před nečistotami nebo blednutím, obnovuje a sytí barvu. Povlak vytváří vynikající hydrofobní vlastnosti, což pomáhá udržovat plast čistý. Aplikováním na světlomet vzniká bariéra, která brání poškozování nebo žloutnutí vnějších světlometů čočky.

Použití Q-Glym Premium Q Plastic Protector, je určen pro tyto části vozu:

- veškeré plasty

- ozdobné lišty

- nárazníky

- světlomety a koncová světla

- mřížky chladiče

- pryžové díly, včetně pneumatik

Životnost povlaku je definován pro 12-24 měsíců

Kapacita lahvičky: 50 ml

Made in Japan

Q-GLYM PREMIUM PAINT SEALENT

Lesk a dlouhotrvající ochranný film. Q-Premium Paint Sealent přípravný ochranný povlak Q-GLYM. Vhodný pro vytvoření barevné hloubky, obnovuje skutečnou barvu laku a zároveň vytváří vynikající výsledky hydrofobní, což usnadňuje probíhající péči o vůz. Poskytuje ochranný film po dobu několika měsíců.

Kapacita: 100 ml

Q- GLYM PREMIUM Q SPRAY COAT

Q- GLYM PREMIUM Q SPRAY COAT- konzervace, lesk a silné hydrofobní vlastnosti. Spray Coat je přípravek, který konzervuje povrch laku. Výrazně prodlužuje jeho životnost a zlepšuje hydrofobní vlastnosti. Spray Coat také chrání lak proti tvorbě skvrn od vody, slunečního záření a vytváří bezvadný hydrofobní účinek.

Kapacita: 550 ml

Made in Japan

Tento web používá soubory cookies potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Tento web používá soubory cookies potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Close